Parolin Racing CZ hodnotí loňskou sezonu

Během roku 2020 jsme stáj Parolin Racing CZ mohli vidět jak na české, tak na světové motokárové scéně. Tým se zúčastnil domácího šampionátu Czech Kart Open, dále závodů série WSK nebo světového finále kategorie ROK. A jak hodnotí letošní sezonu stáje její hlavní kouč Michael Vorba? dasda

„Rád bych jmenoval Jirku Bečičku, který letos ovládl třídu ROK (v Czech Kart Open – pozn. red.), i když bohužel nebyla odjeta celá sezona. Nasbíral ale nejvíce bodů a dokázal vyhrát několik závodů. Dalším příkladem může být Oliver Paločko. Ten letos ve třídě Mini 60 na závodech WSK, na které se letos zaměřil, předvedl velký pokrok,“ říká Vorba.

„Ke konci sezony se k našemu týmu přidal další mladý jezdec Kirill Shvets, kterého považuji za talentovaného a cílevědomého jezdce. Uvidíme, co dokáže v nové sezoně. Věřím, že naše nejmladší jezdkyně, teprve šestiletá Stela Šmůlová, která v minulé sezoně sklidila své první úspěchy, v novém roce ukáže, jaký závodní duch v ní dřímá,“ dodal.

Markéta Šmůlová, která v týmu řídí marketing a komunikaci s klienty, pak nastínila plány týmu na rok 2021: „Současná doba není zrovna předvídatelná, nicméně jsme plně připraveni našim klientům nadále poskytovat plnohodnotné kartingové služby, ideálně ve formě full servis, kdy můžeme jezdcům poskytnout maximální možnou péči. Dále samozřejmě pokračujeme v prodeji či zapůjčení a servisu techniky Parolin – silné a kvalitní značky, jejíž spolehlivost testujeme v ČR a Itálii. Těšíme se na nové jezdce a tuto zvláštní dobu se snažíme využít a přetvořit v nové výzvy a cíle,“ uvedla Šmůlová.